Great skiing location for Flaine and the Belambra did not disappoint. Overall a great hotel, would definitely return and recommend to others!
Shaun
Shaun ๋, 7๋ฐ ๊ฐ์กฑ ์ฌํ
Expedia ์ค์ ์ด์ฉ ๊ณ ๊ฐ ํ๊ธฐ
10/10 - ์ต๊ณ ์์
2025๋ 3์ 8์ผ
Laszlo
Laszlo ๋, 7๋ฐ ๊ฐ์กฑ ์ฌํ
Hotels.com ์ค์ ์ด์ฉ ๊ณ ๊ฐ ํ๊ธฐ
10/10 - ์ต๊ณ ์์
2024๋ 4์ 11์ผ
mr George
mr George ๋, 3๋ฐ ์ฌํ
Expedia ์ค์ ์ด์ฉ ๊ณ ๊ฐ ํ๊ธฐ
10/10 - ์ต๊ณ ์์
2024๋ 3์ 28์ผ
Amanda
Amanda ๋, 6๋ฐ ์ฌํ
Ebookers ์ค์ ์ด์ฉ ๊ณ ๊ฐ ํ๊ธฐ
6/10 - ์ข์์
2024๋ 2์ 20์ผ
Leuke ligging met een prachtig zicht op de bergen (als je aan de goede kant van het hotel slaapt). Ski in ski out is geweldig: skiโs aan en weg!
Net vernieuwd hotel en ziet er heel mooi uit maar toch eerder โopgesmuktโ; zal waarschijnlijk niet lang mooi blijven. Bijvoorbeeld: verf van de badkamer die al aan het afbladderen is omdat badkamer na het douchen onder water staat wegens te klein douchescherm. Gemeenschappelijke ruimtes mooi maar eigenlijk te klein voor zoveel mensen te ontvangen. Op drukke momenten is het echt bijna vechten om een tafeltje in het restaurant. Sauna waar maximum 8 personen in kunnen. Hammam zonder mogelijkheid om de bankjes af te spoelen. Eten is middelmatig - typisch grootkeuken buffet. Ik had toch meer verwacht voor de prijs die we hebben betaald.