검증된 이용 후기
10/10 - 최고예요
2025년 12월 13일
Makulátlan tisztaságban találtam a szobát! A személyzet nagyon kedves, intuitívan segítőkész volt, és a nyelvi akadályokat könnyen átíveltük egy mosollyal, mutogatással vagy fordító alkalmazás segítségével. A hely védett és nagyon kellemes kertje, közösségi része van.
1-2 dolog ami meglepetés képpen ért de mégis könnyen alkalmazkodtam. A szobákban a meleg és páratartalom miatt (gondolom) van egy ajtó mentes szúnyoghálózott ablak a szoba tetejénél. Ez a zaj és a kabócák miatt lehet akár probléma de, a tücskök kellemesen nyugtatóak, a motor zaj pedig alább hagy legkésőbb este 11-kor.
A reggeli egyszerű de arra pont elég, hogy a kora reggeli gyomorkorgást elállítsa (vegánok szintúgy ellesznek)
Összességében nagyon kellemes volt ottlétem, biztonságban és kényelmesen éreztem magam.
Tamas
Tamas 님, 2박 여행





















